Strona internetowa deltafan.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. OK, akceptuję

Czerpnie powietrza » MAXI

Zastosowana w czerpni klapa zwrotna w momencie załączenia wentylatora otwiera się na skutek wytworzonej różnicy ciśnień i pozostaje w takiej pozycji do momentu wyłączenia wentylatora. Siła otwarcia klapy może być regulowana. Czerpnie powietrza wyposażone są dodatkowo w metalową kratkęochronną, która uniemożliwia przedostawanie się większych zanieczyszczeń do wentylowanego pomieszczenia. Obudowa czerpni wykonana jest z materiału ABS, klapa zwrotna z polistyrenu ekstrolowanego. W przypadku czerpni MAXI wyprofilowany jest odpowiednio jej kształt dzięki czemu powietrze zewnętrzne zasysane jest od dołu i nie ma możliwości przedostania się kropel deszczu lub też śniegu do instalacji. Przy wyborze miejsca na czerpnię należy zwracać uwagę na to, aby znajdowała się:

  • po stronie północnej lub wschodniej budynku
  • nie w bezpooerednim sąsiedztwie źródeł zanieczyszczenia powietrza, np. śmietników, warsztatów, wyrzutni powietrza wentylacyjnego.

Czerpnia wyposażona jest również w wsuwany panel przedni, który umożliwia jej zamknięcie (np. w okresie zimowym).

ulotka informacyjna

Zdjęcie Model Wydajność (m3/h) Różnica ciśnień (Pa) Cena netto / brutto Zapytaj lub zamów produkt
Czerpnia powietrza DELTAFAN MAXI 1100 - 1800 25 - 40 360,00 zł /
442,80 zł