Strona internetowa deltafan.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. OK, akceptuję
x

Nagrzewnice powietrza


PT

 

Munters SIAL to jeden z wiodących na światowym rynku producentów nagrzewnic przenośnych i stacjonarnych. Dzięki trzydziestoletniemu doświadczeniu nagrzewnice SIAL uważane są za jedną z najbardziej niezawodnych i godnych zaufania marek.

Szeroki zakres urządzeń, zasilanych olejem opałowym, gazem płynnym (LPG) i ziemnym oraz energią elektryczną , o mocach od 3 do 220 kW wraz z dodatkowym osprzętem, zapewnia szybką instalację i łatwą obsługę w niemal każdych warunkach.

Nagrzewnice SIAL spełniają wymagania zarówno przy ogrzewaniu garażu dla majsterkowicza, jak i placu budowy czy terenu robót drogowych. Są także optymalnym rozwiązaniem dla hal przemysłowych, sklepowych, magazynów czy zakładów produkcyjnych. W każdym z tych miejsc wysokowydajne nagrzewnice SIAL sprawdzą się jako efektywne rozwiązanie kwestii podstawowego lub uzupełniającego ogrzewania.

Munters SIAL to urządzenia znane na całym świecie, a sama marka SIAL ciągle się rozwija. Szczególny nacisk położony jest na sprawność urządzeń oraz kwestie poszanowania środowiska naturalnego.

Wysoka wydajność, niskie zużycie paliwa, potwierdzona jakość i sprawna obsługa serwisowa to kluczowe zagadnienia związane z nagrzewnicami SIAL.